Co je potřeba řešit webmastře? A847 1.12. pokud mě poslal správné č.u. Dík R.
Dobrý den chtěl bych se zeptat s kým pořešit provoz webu na další rok? Řešíval jsem to s paní Tomšejovou ale teď se mi s ní nedaří emailem spojit. Děkuji webmaster.
Domluvíme se v sobotu v cimerce.
Ty čisla na konci byl smajlik.
Čate, co pochod 29.12. Bude?? Když ano , tak KAM?? No já , Laďa a Věra jdeme😀.
AHOJ všichni - doplnění informace o začátku - vzhledem ke koštu mladých vín apod. se sejdeme do té 19hod. Máme objednané exklusivní místo - kousek od hlavního kytaristy - Raskena . Myslím, že to bude příjemná změna pro nás všechny. Jinak piva bude několik druhů ( 10°až 14°, a vánoční ležák k tomu), jídlo jsem zhruba objednal, ale není problém si dát cokoli z jídelníčku. Budu se těšit, čau ,,C,,
Ahoj Já se moc omlouvám, že jsem neodepsala. My v sobotu nejdeme....Dík papa
Fšecko berem....1 x žebra aj tatarák.
Žebra a tatarák berem. Pár dobrých topinek a dobré pivo, pak jedno malé v klidu u Capity na závěr. Krásné poetické odpoledne.
Dojedem, jedny žebra a trochu tataráku.
Roberto vznesl požadavek na tatarák, myslím že není problem
Zdravíme všechny,6.12.mám adventní povinosti,možná se ukážem později.
Na pivo Vojáček jdeme a k tomu objednáváme jedny žebra.
Pujdeme tez,objednavka -jedny zebra,cas neresime,jak rozhodnete,tak bude!
Zde můžete vkládat vzkazy, případně diskutovat. Povoleny jsou jen slušné příspěvky, vulgarity a různé impertinence budou mazány.