HYDRANT MENU:

>AKCE<: 8.8.2026 Wozárek narozeniny


09.01.2015  09:26:25,  vložil: pam
Takže měním termín, na Rožumberku neměli jiný pro 40 lidí.
Rafty 2015 budou od 23.7- 26.7. 2015. Vím , že je to období dovolených , ale nedá se jinak.
09.01.2015  09:04:22,  vložil: pam
Děkuji, aspoň někdo reaguje.
08.01.2015  23:17:18,  vložil: jarrr
jojo my jedeme... asi mg to ještě neví
08.01.2015  22:18:16,  vložil: pokladníková
Vltava, može byt...přizpůsobíme sa čemukoliv..
07.01.2015  11:30:26,  vložil: homolíci
Ahoj kamarádi v roce 2015, všem odškolákům a jejich rodinám mnoho zdravíčka a štěstíčka po celý nový rok. Po Silvestru zůstaly v cimérce fialové rukavice, kdo je postrádá, tak jsou stále v cimérce. Homolíci
07.01.2015  10:18:29,  vložil: pam
Ahojte v novém roce , chtěla jsem se zeptat jestli máte zájem znovu sjet vltavu na čemkoliv :).
Navrhuju termín 16.7. - 19.7. Musím to celé včas rezervovat.
Prosím pište. Dík M.
03.01.2015  12:15:18,  vložil: Machec
Mrkněte do kalendářů akcí ohledně rozpisu akcí na tento rok. Případné nesrovnalosti a náměty pište sem.
31.12.2014  17:22:42,  vložil: pokladníková
Krásný nový rok 2015 milí odškoláci.... přejí pokladníkovi.
25.12.2014  12:46:24,  vložil: Machec
Přátelé, pochod se jde 29.12.do Strážnice.Cíl pochodu je cukrárna u Anděla.Sraz je v 10.00 u Capového. Cesta zpět vlakem s přechodem do hospody u Capa cca 17.00, kde bude nachystané pohoštění jak loni (česnečka, topinka). Co se sebou na cestu už snad každý ví.
24.12.2014  14:12:37,  vložil: synovcova
Přejeme všem krásné, klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku jen to nejlepší.
24.12.2014  10:39:10,  vložil: Machec a Ťapa
Všem krásné a pohodové prožití vánočních svátků a do Nového roku hlavně to zdraví.
23.12.2014  20:14:17,  vložil: Yvona
Krásne vianočné sviatky, dni plné pokoja, radosti a lásky.
Vám všetkým prajú Hruškovci zo Žiliny.
23.12.2014  19:36:57,  vložil: lena a ota
Přejeme všem požehnané Vánoce,zdraví,lásku a pokoj v Novém roce.
19.12.2014  05:42:17,  vložil: lena
Ó děkujeme cimérko,že ve svých útrobách přivítáš i nás ženy.Ahoj v sobotu.
18.12.2014  10:09:04,  vložil: Machec
Zdravím vás všechny, v sobotu nás čeká krásná předvánoční sešlost v cimerce na přívoze. Akce je prosím vás společná!!!Začátek je v 18.00 hod. K jídlu bude v udírně ohřaté cigarko, punčocháčový sýr a pečené maso.K pití bude Gambáček 11 a k poslechu na kytaru Jindřa. Se sebou vzorek vína, pulčák páleného a hlavně předvánoční náladu.http://youtu.be/bIF94mY-4ek
Stránka:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  

Celkem vloženo již 1921 příspěvků.
Zde můžete vkládat vzkazy, případně diskutovat. Povoleny jsou jen slušné příspěvky, vulgarity a různé impertinence budou mazány.
TOPlist

Copyright (c) 2009-2020 www.odskolaci.cz
Created by www.krajta.cz