Ahojte,
účast na zájezd potvrdili: Macháček, Ryba, Esterka, Drábek, Lábadi, Homola, Staněk, Matěj, Valuch, Haicer, Belžík, všichni s protějšky. Záloha ve výši 25.000,- uhrazena. Prosím o úhradu zálohy a to 1.140 na osobu na můj účet: 107-7749750227/0100. Děkuji.
Ahojte všichni....potvrzujeme účast 2ks...Pavel,Katka
Ahojte, potvrzujeme účast oba.
Ahoj....všem, Peti potvrzujeme účast..2 ks...Homolíci
Ahojte všichni, potvrzujeme účast , Robert,Denisa a Lady.
Ahojte,
přišla zálohová faktura na letošní zájezd který je v termínu 11.- 13.9.2026 do Osvětiman Penzion Malovaný. Prosím o potvrzení účasti. Děkuji.
Ahojte, my 8.5. nemůžeme a pokud bychom dojeli, tak až 9.5.,ale to je s otazníkem....v každém případě pokud dojedeme budeme spát v autě nebo večer zase odjedeme zpět. Pokud bychom se neviděli, tak si to užijte....čuss
Ahojte, my mame od vanoc domluvenou akci na pátek8 5. Kdyz dojdeme ok ,tak bez kol přijedeme v sobotu a budeme spat v duchnách v autě . Těšíme se
Kdo by jel na tento víkend? https://www.kemp-merkur.cz/blog/akce/zahajeni-turisticke-sezony-6/
Zázemí zajistí Wozáři a Veselí s autochatkama. My stany v boxech.
Pátek příjezd, večer koncert, posezení u autochatek.
Sobota: výlet na kolech po okolí, večer koncert, posezení u autochatek.
Neděla: výlet na kolech po okolí, odpoledne odjezd domů.
Napište. Děkuji.
Na rajčeti jsou fotky ze zájezdu.
Děkujeme za info. Dojdu pomoct hned ráno s lůpaním atd.
Zde můžete vkládat vzkazy, případně diskutovat. Povoleny jsou jen slušné příspěvky, vulgarity a různé impertinence budou mazány.